MARCIN TARAS

O mnie

Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Lublinie (2001-2006). Swój staż podyplomowy odbyłem w Stomatologicznym Centrum Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Po studiach, skupiłem swoje zawodowe zainteresowania wokół endodoncji, protetyki, chirurgii oraz implantologii.

Od 2008 roku wykonuje zabiegi implantologiczne oraz stale poszerzam swoją wiedzę w tej dziedzinie na licznych szkoleniach i konferencjach zarówno krajowych jak i zagranicznych. Rozwijam się także poprzez studiowanie fachowej literaturę i prasy. W 2011 roku uzyskałem tytuł doktora nauk medycznych w dziedzinie radiologii stomatologicznej.

W latach 2013-2018 byłem rezydentem i wykładowcą w zakładzie Chirurgii Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W 2018 roku uzyskałem tytuł specjalisty chirurgii stomatologicznej. W swojej pracy, do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, by zaproponować jak najlepsze, najskuteczniejsze i najbardziej trwałe leczenie.

Dokładam wszelkich starań, aby leczenie prowadzone było zgodne z zasadami i wytycznymi aktualnej wiedzy medycznej, dzięki czemu może ono być przewidywalne, skuteczne i bezpieczne.

Uwielbiam swój zawód, ponieważ widzę, jak wiele szczęścia przynoszą moim pacjentom zabiegi które dla nich wykonuję. Poza pracą, swój czas spędzam z rodziną oraz realizuję swoje pasje takie jak sporty wodne i zimowe, motocykle oraz bieganie.

Call Now Button