KATARZYNA PORTKA

O mnie:

Jestem Absolwentką Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Jestem wieloletnią pracowniczką Zakładu Rentgenodiagnostyki Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W 2023 roku obroniłam rozprawę doktorską z Radiologii Stomatologicznej.

Podchodzę indywidualnie do każdego pacjenta wiedząc, że zarówno procedury z zakresu stomatologii jak i medycyny estetycznej wiążą się ze stresem i wyjściem poza strefę komfortu.

Wielką satysfakcję w moim codziennym działaniu, sprawia mi praca z najmłodszymi pacjentami. W zakresie medycyny estetycznej, wykonuję zabiegi w okolicy ust, które często są dopełnieniem procedur stomatologicznych.

Cechuje mnie duża cierpliwość, troska i chęć pomocy. W codziennej pracy kładę nacisk na edukację prozdrowotną, profilaktykę chorób, całościowe spojrzenie na organizm w kontekście zaburzeń homeostazy i starzenia.

Obserwacja zmian zachodzących w wyglądzie twarzy w następstwie procesów starzenia oraz zaburzeń w obrębie układu stomatognatycznego, pozwalają mi na tworzenie planów leczenia dobranych do potrzeb Pacjenta.

Call Now Button